Yaşam

Oppenheimer’ın Türkiye Gişesinde Barbie’yi Geçmesi Twitter Kullanıcılarından Tepkiler Geç Kalmadı!

Barbie ve Oppenheimer sinemaları bir günde vizyona girdiğinden beri dünya ikiye bölündü. Tüm ülkelerde gişede hangi sinemanın önde olduğu merak konusu oldu. Aynı şey Türkiye için de geçerli ama elimizde bir koz daha var: Evet goygoyizm. Twitter’daki @sinemori isimli profil sonunda Oppenheimer’ın Türkiye gişesinde Barbie’yi geride bıraktığını duyurdu. Bakalım goygoy ustalarımız Oppenheimer’ın olası zaferine nasıl tepki vermiş.

Hepimizin merakla beklediği Barbie ve Oppenheimer filmleri aynı gün 21 Temmuz’da gösterildi. İki sinemanın nasıl olacağı ve hangisini izleyeceği konusunda tüm dünya ikiye bölünmüştü. Diğerleri kendilerini Barbiheimerliler olarak tanımladı. Bu ikiye bölünme Türkiye’deki sinemaseverler arasında da görüldü.

Vizyona girdikleri günden bu yana Türkiye’de iki sinemanın izlenme sayıları doğal olarak yakından takip ediliyor. Twitter’daki @sinemori isimli profil sonunda Oppenheimer’ın Türkiye gişesinde Barbie’yi geride bıraktığını duyurdu. Peki bu habere kullanıcıların tepkisi ne oldu? Gelin bu zafer goygoyuna hep birlikte bakalım.

bir.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

31.

32.

33.

Bonus:

dortdivanajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu